Přeskočit k hlavnímu obsahu

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace

jaroslav.semerad@pslib.cz, monika.jichova@pslib.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky:
+420 725 311 438,
+420 487 989 614
Účetní/hospodář(ka)
Požadujeme:
Vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru. Znalost a praxe podvojného účetnictví výhodou. Orientace v platné legislativě týkající se příspěvkových organizací výhodou. Morální a právní bezúhonnost. Spolehlivost, odpovědnost, ochota se nadále vzdělávat a maximální samostatnost.
Náplň práce:
Komplexní účtování. Sledování a provádění účetních záznamů o pohybu a stavu fin. prostředků na bank. účtech, provádění plateb. styku s bankou. Zkušenosti v oblasti vedení účetnictví, znalost sw Gordic výhodou. Komunikace s úřady, odběrateli a dodavateli. Tvorba ekonomických směrnic. Provádění rozborů hospodaření a stanovení případných opatření.

Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje