Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu

Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace

Jana Brodská
Tel.: 482 424 365 (Jana Brodská), e-mail:  brodska@sos-gs.cz
 
ÚČETNÍ
   
Místo výkonu práce:      Liberec, Dvorská 447/29
Platové zařazení:             9. platová třída (zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízení vlády                                   č. 341/2017 Sb.) o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a                                        správě)
 Charakteristika vykonávané činnosti: Samostatně vede účetnictví účetní jednotky Zpracovává přijaté faktury včetně jejich zaúčtování a provádění plateb Vystavuje faktury a vede jejich evidenci Zpracovává bankovní výpisyKvalifikační předpoklady:
SŠ s maturitou
Jiné požadavky: Výborná znalost podvojného účetnictví, DPH Znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou Znalost účetního programu VEMA výhodou Praxe v oboru min. 3 roky Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) Samostatnost, zodpovědnost, důslednost, bezchybnost Uchazeči předloží : Strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnancích a o odborných znalostech a dovednostech Osobní dotazník (tiskopis na webových stránkách školy) 
Předpokládaný termín nástupu: 1. srpna 2024
Lhůta pro podání přihlášek:   7. června 2024
Způsob podání přihlášky:  emailem nebo osobně na adresu:  Jana Brodská, Střední škola gastronomie a služeb, Dvorská 447/29, 460 05, Liberec V
Tel.: 482 424 365 (Jana Brodská), e-mail:  brodska@sos-gs.cz

Zpět na seznam
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje