Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu

Letošní ročník veletrhu EDUCA přináší hned několik novinek a jednou z nich je nová kategorie EDUCA Event. Už v minulosti probíhaly různé přednášky, panelové diskuze nebo besedy a u návštěvníků měly velký úspěch. V loňském roce to byl například workshop s Czechitas. Podobným akcím tedy věnujeme větší prostor a budeme vás o nich přehledně informovat. Veškeré aktuality najdete na webu v sekci Event.

Čekají vás přednášky týkající se samotného školství a vzdělávání, ale i uplatnění na trhu práce. Povedou je uznávaní odborníci, kteří se s vámi podělí o současné trendy i překvapivé výsledky průzkumů a analýz. Chybět nebude ani tradiční konference pro pedagogy, na kterou navazují další podobné akce pro studenty a jejich rodiče, ale i pro širokou veřejnost. Dále můžete navštívit besedy se známými osobnostmi nebo se sami zapojit do panelových diskuzí. A zmínit musíme i workshopy, které jsou velmi oblíbené, protože se zaměřují hlavně na praktickou výuku.

Kompletní seznam akcí teprve připravujeme. Už nyní ale potvrdili účast velmi zajímaví hosté z různých oborů, mezi nimi i Ladislav Špaček. Nikoho asi nepřekvapí, že se jeho přednáška bude věnovat etiketě a společenskému chování. Jak ale napovídá název Etiketa ve zkratce, bude mít stručnou a interaktivní formu.

Na programu bude mimo jiné společenský a byznys dress code, manuál pro zvládání kontaktních situací nebo etiketa v každodenním životě. Těšíme se na vás 11. 10. 2022 v 19 hodin na Technické univerzitě v Liberci. Vstupenky si můžete zakoupit zde.

Zpět na výpis
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje