ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu
Přidáno
Právnická osoba
Kontakt
Pracovní pozice
Specializace
Nástup
02. 03. 2024
ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou, příspěvková organizace
Mgr.Jindřiška Trčálková, 731177625, reditelka@skola-straz.cz
Asistent/ka pedagoga - úvazek - 30 h.
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., zákon o pedag. pracovnících, ve znění pozdějších předpisů.
01. 04. 2024
27. 02. 2024
ZŠ, Liberec, U Soudu 369/8, p.o.
Ing. Jiří Veselý - ředitel
profesní životopis zasílejte na e-mail: skola@zsusoudu.cz
Učitel/ka 2.st ZŠ (ideálně se spec. pedagogikou), český jazyk - výtvarná výchova, úvazek 1,0  od 26.8.2024
26. 08. 2024
26. 02. 2024
Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, p. o.
Mgr. Iva Havlenová, ředitelka školy; zašlete prosím životopis na e-mail: iva.havlenova@zsjablonova.cz
Učitel/ka, aprobace matematika - fyzika,  úvazek 1,0
23. 02. 2024
Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
Pavla Vlachová, zastupkyně ředitele, pavla.vlachova@zsmalaskala.cz, 775 353 149
Asistent pedagoga v MŠ (úvazek 1.0)
22. 02. 2024
Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace
Mgr. Regina Pfannenstielová, pf@oalib.cz, +420 605 732 969
školní psycholog 0,5
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., zákon o pedag. pracovnících, ve znění pozdějších předpisů
Pedagogicko-psychologická poradna Liberec, p. o.
Mgr. Jana Hlavová, ředitelka PPP Liberec, e-mail: hlavova@pppliberec.cz
Psycholog
Pracovní náplň:
Samostatné provádění náročných kontaktních činností zaměřených na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji.
Samostatné provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí, žáků a studentů.
Provádění komplexní psychologické diagnostiky a náročného psychologického poradenství při řešení  problémů ve  vývoji  a  vzdělávání dětí, žáků a studentů ve škole a v rodině.
Poskytování edukativního, psychologického i speciálního poradenství.

 Obecné předpoklady:
1. Trestní bezúhonnost (doložená výpisem z trestního rejstříku nejpozději v den konání pohovoru).
2.  Zdravotní způsobilost doložená lékařským potvrzením.
3.  Ukončené vysokoškolské vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie v souladu s §19 zákona č. 563/2004 Sb.

Specifické požadavky:
•         Zkušenost s prací s klientem v poradenství a ve školství
•         Přímá zkušenost s diagnostickou prací, zkušenost s prací v PPP vítána
•         Nutná základní znalost práce na počítači (Word, Excel, Google Apps, Form Filler)
•         Dobré komunikační schopnosti, kooperace v týmu, nekonfliktnost
•         Iniciativní přístup, pracovní nasazení, pečlivost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Zájemci o pracovní nabídku:

Zašlete prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis na e-mail: hlavova@pppliberec.cz a připište telefonický nebo e-mailový kontakt, na kterém budete k zastižení. Informace o dalším postupu sdělím zájemcům na uvedený kontakt.
01. 03. 2024
Mgr. Jana Hlavová, ředitelka PPP Liberec, hlavova@pppliberec.cz
Speciální pedagog
Provádění komplexní speciálně pedagogické diagnostiky, náročných nápravných, reedukačních a kompenzačních činností s žáky se zdravotním postižením a znevýhodněním a náročného speciálně pedagogického poradenství při řešení problémů ve vývoji a vzdělávání žáků se zdravotním znevýhodněním a zdravotním postižením ve škole a v rodině.
Samostatná aplikace etopedických, psychopedických  a dalších diagnostických postupů a metodik stimulace, edukace, reedukace, kompenzace a aplikace vzdělávacích činností s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a poskytování specializované péče žákům se zdravotním postižením a znevýhodněním speciálně pedagogickými metodami a ve spolupráci a v návaznosti na jiná odvětví.

1.  Trestní bezúhonnost.
2.  Zdravotní způsobilost.
3.  Ukončené vysokoškolské vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd se zaměřením na speciální pedagogiku dle §18 zákona č. 563/2004 Sb.

•         Zkušenost s prací se žáky s SVP ve školství nebo v poradenství
•         Přímá zkušenost s diagnostickou prací, zkušenost s prací v PPP vítána
•         Nutná základní znalost práce na počítači (Word, Excel, Google Apps, Form Filler)
•         Dobré komunikační schopnosti, kooperace v týmu, nekonfliktnost
•         Iniciativní přístup, pracovní nasazení, pečlivost, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Zašlete prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis na e-mail: hlavova@pppliberec.cz a připište telefonický nebo e-mailový kontakt, na kterém budete k zastižení. Informace o dalším postupu sdělím zájemcům na uvedený kontakt.

21. 02. 2024
Mateřská škola Železný Brod, Na Vápence 766, příspěvková organizace
Jitka Jírová - ředitelka
info@msnavapence.cz
tel. 739 572 089
Asistent pedagoga, 0,75
Požadujeme zájem o práci s dětmi, spolehlivost, týmovost
20. 02. 2024
Základní škola, Šluknovska 2904, Česká Lípa, 470 01
PhDr. Radek Častulík, ředitel školy, castulik.radek@zslada.cz
učitel/ka 1.stupeň ZŠ (4.ročník)
předpoklady podle zákona č. 563/ 2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících
01. 08. 2024
Základní škola, Liberec, Česká 354, příspěvková organizace
Mgr. Vozková Štěpánka, ředitelka školy, vozkova@zs-vesec.cz, tel. 485 130 357
učitelka 2. stupně - biologie, chemie, tělesná výchova
Předpoklady podle Zákona č. 563/2004 Sb. zákon o pedagogických pracovnících, v platném zbnění
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje