Přeskočit k hlavnímu obsahu
Přidáno
Právnická osoba
Kontakt
Pracovní pozice
Specializace
Nástup
03. 10. 2022
Mateřská škola, Liberec, Jeřmanická 487/27, příspěvková organizace
Bc. Zdeňka Nevečeřalová
v případě zájmu zasílejte profesní životopis na: ms29.lbc@volny.cz
Provozní pracovnice – Vedoucí školní jídelny a ekonomické práce
pracovní úvazek 0,8 - tj. 32 hod. týdně /po dohodě může být úvazek i nižší/, nástup od 1. 2. 2023

požadované vzdělání - středoškolské /ekonomické či z oblasti gastronomie/, nejlépe s praxí v oboru

Pracovní náplň: Řídí školní jídelnu, odpovídá za její provoz a plynulý chod, administrativní práce spojené s evidencí strávníků, objednávání stravy, sestavování jídelníčků. Vedení evidence majetku školy a jeho inventarizaci. Ekonomické práce spojené s provozem MŠ, bankovní styk, apod.
01. 02. 2023
30. 09. 2022
Základní škola a Mateřská škola Rynoltice
Mgr. Bc. Petra Urbanová, tel.: 731 615 608
Učitel/ka v MŠ
Hledáme novou kolegyni/kolegu! Do naší mateřské školy přijmeme plně kvalifikovanou paní učitelku či pana učitele, na plný úvazek, nyní do konce roku na DPČ, výhledově HPP. Nástup okamžitě, praxe výhodou, laskavý přístup a srdce na dlani podmínkou.  Bližší info u ředitelky školy.
Základní škola a Mateřská škola Ostašov, Liberec, p.o.
Bc. Dana Drašar, 728 178 825, dana.drasar@zsostasov.cz
Učitel/ka MŠ, pracovní úvazek 1,0, od 1/11/2022, na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení
Co požadujeme? Sounáležitost s vizí naší školy "Škola pro spokojené a zdravé děti". Splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění. V případě, že nebude nalezen vhodný zaměstnanec splňující kvalifikační předpoklady, budeme vybírat z ostatních žadatelů o toto místo, a to na dobu nezbytně nutnou (12 měsíců) a v nezbytném rozsahu.
Co nabízíme? Příležitost autonomě realizovat vizi naší školy. Podporu pedagogických lídrů (interních i externích). Osobní pedagogický rozvoj podle vlastního plánu. Profesionální a přátelský tým. Finanční ohodnocení dle platových tabulek v odpovídajícím zařazení do platového stupně a třídy a aktuálních možností rozpočtu.Jak se přihlásit?

V případě zájmu zasílejte nejdéle do 13. října 2022 své životopisy a motivační dopisy zástupkyni ředitele školy pro předškolní vzdlávání: na email dana.drasar@zsostasov.cz. O dalším postupu vás budeme informovat. Podrobnější informace o nabízené pozici je možné získat u zástupkyně ředitele pro předškolní vzdělávání na 728 178 825.

01. 11. 2022
Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okr. Liberec
Mgr. Věra Rosenbergová
ředitelka školy
tel: 485 146 668
e-mail: zs-mnisek@iol.cz
učitelka MŠ (úvazek 1,0)
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících
- nástup možný ihned
27. 09. 2022
ZŠ Liberec, ul.5.května 64/49, p.o.
Mgr. Iveta Rejnartová, ředitelka školy, tel: 603877523, email: rejnartova@zs5kveten.cz
Pracovník výdeje stravy
Pracovní náplň: příprava stravy k výdeji, výdej stravy, práce u myčky, úklid prostor školní jídelny
Mgr. Iveta Rejnartová, tel: 603877523, email: rejnartova@zs5kveten.cz
vedoucí školní výdejny
Náplň práce:  administrativní práce spojené s evidencí strávníků, objednávání stravy, výdej stravy
Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Slunečná 9, p.o.
Mgr. Michala Marešová - ředitelka, slunecna.skolka@seznam.cz, 778 70 60 55
Učitelka Mš - nástup možný od 1.12.2022, doba určitá nejpozději do 30.6.2023 - zástup za RD
01. 12. 2022
26. 09. 2022
Základní škola a Mateřská škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Bc. Roxana Janovská tel. 733 512 159
Učitelka MŠ ( úvazek 0,3871 - 12 hod PPČ/týdně)
22. 09. 2022
ZŠ a MŠ Skalice u České Lípy
Ing. Mgr. Michaela Ladýřová, ředitelka,
tel. 608 645 498, email: michaela.ladyrova@zsms-skalice.cz

učitel(ka)pro 2.stupeň ZŠ, na celý úvazek
AJ, ČJ
20. 09. 2022
Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace
Martin Chytka, ředitel školy, 487 370 333; 777 728 725; skola@zsliberecka.cz
učitel/ka ČJ pro jazykovou přípravu ukrajinských žáků, úvazek 0,55
kvalifikace dle zákona 563/2004 Sb.
01. 10. 2022
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje