Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu

Pod záštitou Libereckého kraje panem radním Jiřím Ulvrem zavítá umělá inteligence 8.4.2024 do Liberce. Poznejte šikovné nástroje AI a jak je snadno využít ve výuce vašeho předmětu. Těšit se můžete i na bohatý doprovodný program.  

Digitalizace a využití umělé inteligence rezonuje současnou společností. Jaké jsou výhody a jaká rizika? Přijďte se 8. 4. 2024 podívat na Technickou univerzitu v Liberci na konferenci Umělá inteligence do škol. Setkáte se s odborníky Václavem Maněnou, Janem Berkim a Pavlem Kopřivou. Akce je vhodná pro učitele, ředitele či nadšence do AI ze základních i středních škol. Dozvíte se, jak umělou inteligenci implementovat do výuky humanitních i technických předmětů.

Jedná se již o druhé setkání v Libereckém kraji. Učitele zaujaly především praktické ukázky nástrojů AI, příklady inspirativní praxe a možnost diskutovat s předními odborníky, kteří se AI ve školství zabývají.

Dnem vás bude provázet i bohatý doprovodný program. Představí se IoT sady pro školy od firmy Hardwario, a.s., sady závodních autíček na vodíkový pohon, dále unikátní auto, které nikdy necouvá a mnoho dalšího. Zájemci se mohou přihlásit i na prohlídku špičkově vybavených laboratoří TUL CXI.

Registrujte se, počet míst je omezen.

Pořadatelem je projektový tým EDIH Northeast, ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.

Zpět na výpis
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje