Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu

EDU WEEK 2023

29. - 31. 08. 2023
08:00 - 16:30 | prezeční workshopy/online webnáře

Vzdělávací workshopy a webináře určené pedagogům všech typů škol a vzdělávacích institucí v ČR a další zájemce. Prezenční workshopy proběhnou v regionech Mladoboleslavska, Vrchlabska a Rychnovska. Online webináře napříč celou ČR. Účast zdarma.

Vážené kolegyně a kolegové,  

Škoda Auto Vysoká školaStřední odborné učiliště Škoda Auto a Nadační fond Škoda Auto realizují ve dnech 29. - 31. 08. 2023 již 3. ročník akce EDU WEEK - vzdělávací workshopy a webináře určené pro pedagogy všech typů škol a vzdělávacích institucí v České republice a všechny další zájemce nejen z oblasti vzdělávání.

Prezenční workshopy proběhnou opět v regionech Mladoboleslavsko, Vrchlabsko a RychnovskoOnline webináře jsou otevřené všem zájemcům z celé ČR.

Program se zaměří například na mediální výchovu, storytelling ve výuce i v životě, na vytvoření klima bezpečné třídy, na zdravé užívání sociálních sítí a digitálních her, na posilování psychické odolnosti jedince, digitální kompetence a další témata. 

Více informací vč. registrace naleznete na tomto linku. Registrace u prezenčních workshopů je možná do naplnění kapacity, u online webinářů do 25. 08. 2023 do 12:00 hodin. Akce je pro účastníky zdarma.

Událost je k dispozici také na Facebooku a na LinkedInu. Neváhejte v případě zájmu poslat dál či přesdílet, budeme rádi.

Pojďte s námi prožít 3 dny nabité vzděláváním a inspirací! ?

Druh akce: Konference/vzdělávací akce
Od 29. 8. 2023 8:00
Do 31. 8. 2023 16:30
Mladoboleslavsko/Vrchlabsko/Rychnovsko
ČR
prezeční workshopy/online webnáře
Více informací
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje