Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu

Seminář pro třídní učitele, učíme s filmem

15. 04. 2024
09:00 - 16:00 | Jeden svět na školách www.jsns.cz

Zveme Vás na seminář v Liberci, jehož cílem je seznámit pedagogické pracovníky s metodikou využití dokumentárního filmu a audiovizuálních materiálů ve výuce. Tentokrát je seminář primárně zaměřený na třídní učitele 2. stupně základních škol a středních škol, rádi přivítáme ale i pracovníky školního poradenského pracoviště nebo další vyučující.

V praxi si vyzkoušíte některé aktivity do hodin a budete mít příležitost vyslechnout a zároveň sdílet své zkušenosti s výukou s audiovizuálními materiály. Zároveň si ukážeme, jak pomocí dokumentárních filmů, reflexe emocí a následných aktivit působit na klima třídy a vytvářet emočně bezpečné prostředí pro vzájemné sdílení. Věříme, že díky práci s filmem můžete zažívat třídnické hodiny, ze kterých budete mít radost vy i vaši žáci.

Seminář bude veden zkušenými lektory s vlastní pedagogickou zkušeností s využitím dokumentárního filmu ve výuce napříč předměty a je určen těm, kteří už naše materiály používají, ale i vyučujícím, kteří se chtějí s metodikou JSNS teprve seznámit.

Seminář je ZDARMA. Pro registrované účastníky bude zajištěn oběd i občerstvení v průběhu akce.

Pihlášení na webu JSNS.CZ.

Kontakt: michaela.malkova@jsns.cz

Druh akce: Seminář
15. 4. 2024 9:00 - 16:00
Rumjancevova 1362/1
Liberec
46001
ČR
Jeden svět na školách www.jsns.cz
Více informací
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje