Přeskočit k hlavnímu obsahu
Přidáno
Právnická osoba
Kontakt
Pracovní pozice
Specializace
Nástup
20. 05. 2022
Středisko výchovné péče Liberec
Mgr. Jana Růžičková – sociální pracovnice střediska
asistent pedagoga do speciální třídy střediska
Nabízíme:
- Platové zařazení dle platových tarifů (podle platových tříd a stupňů) pedagogických pracovníků  - 7.- 8. platová třída dle vzdělání,
- Práci v dynamickém kolektivu,
- Pravidelné supervize
- 40 dnů dovolené (čerpání během letních prázdnin)
- 12 dnů studijního volna na další vzdělávání
- Pracovní úvazek 0,8
Požadujeme:
- Střední vzdělání s maturitou a odpovídající pedagogické vzdělání (SŠ, VOŠ nebo VŠ zaměřenou na pedagogiku nebo alespoň kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga),
- Flexibilitu,
- Čistý trestní rejstřík,
- Chuť učit se novým věcem.
Jedná se o práci s dětmi s výchovnými potížemi, které ve středisku absolvují dobrovolné diagnosticko-terapeutické pobyty. Více informací naleznete na našich webových stránkách http.://www.svp-lbc.cz/
Své životopisy posílejte na adresu: info@svp-lbc.cz
01. 09. 2022
19. 05. 2022
Mateřská škola "Kamarád", Liberec, Dělnická 831/7, příspěvková organizace
Mgr. Marie Vrkoslavová, ředitelka školy, tel.: 731411513, e-mail: ms23.lbc@volny.cz
Učitelka mateřské školy
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících, praxe v MŠ
15. 08. 2022
Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace
Martina Janegová (sekretariát),
tel. 483 737 920, e-mail: martina.janegova@zsmozartova.cz
učitel/-ka s aprobací dějepis, úvazek 1,0
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících.
01. 08. 2022
Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace
Ivana Kodešová - vedoucí školní jídelny, te.: 481 120 587, jidelna@zssokol.cz
kuchař/ka úvazek 1,0
vyučen/a v oboru nebo příbuzném oboru

Mgr. Pavlína Roudná - ředitelka, tel.: 733143344, roudna.pavlina@zssokol.cz
vychovatel/ka školní družiny úvazek 0,5 s nástupem od 1. 9. 2022
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících
školní psycholog, úvazek 0,5, možnost získání obecního bydlení
Požadované kvalifikační předpoklady jsou dle zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů (vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie). Dále požadujeme trestní bezúhonnost. Pozice je vhodná i pro absolventy se zkušenostmi při práci s dětmi.
Pracovní náplň: ve spolupráci s metodikem prevence a třídními učiteli preventivní, diagnostická a intervenční práce s třídními kolektivy; metodická podpora pedagogů; individuální práce s žáky a rodiči; kariérní poradenství, adaptační kurzy. Nastupující psycholog může očekávat: vstřícné vedení; fungující školní poradenské pracoviště; učitelé, žáci i rodiče navyklí využívat škol. psychologa.
16. 05. 2022
Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace
Životopis a motivační dopis zasílejte na email d.jiruskova@zs-jestedska.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 736 777 319.
Vedoucí vychovatelka - Výše úvazku: 1,0
Předpoklady podle Zákona č. 563/2004 Sb. zákon o pedagogických pracovnících, zkušenosti s vedením týmu výhodou.
24. 08. 2022
učitel/ka fyziky a informatiky - výše úvazku: 1,0 nebo částečný
předpoklady podle Zákona č. 563/2004 Sb. zákon o pedagogických pracovnících.
Střední škola hospodářská a lesnická Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace
Ing. Miroslav Kudrna - ředitel, tel. 482 428 862, miroslav.kudrna@sshlfrydlant.cz

Učitel/ka s kombinací matematika, fyzika, ICT úvazek 1,0

13. 05. 2022
Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna Chrastava
Mgr. Machová, tel: 603 481 473
vychovatel denní
Požadujeme zaměstnance na pozici denního vychovatele do dětského domova s nepřetržitým provozem. Požadované vzdělání: pedagogické + kurz speciální pedagogiky nebo chuť se dále vzdělávat. Po 3 měsících osobní ohodnocení.  Benefity: stravování v organizaci, příspěvek na stravování z FKSP, příspěvek na rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění …a další výhody.

Kladný přístup k dětem, flexibilita.
01. 07. 2022
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje