ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu
Přidáno
Právnická osoba
Kontakt
Pracovní pozice
Specializace
Nástup
15. 05. 2023
Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, p.o.
Mgr. Vít Šťastný, stastny.zsms@seznam.cz  , tel.: 601 568 357
speciální pedagog v SPC, celý úvazek
spceiální pedagog v SPC pro děti a žáky s PAS / tělesným postižením, dobré finanční podmínky, dobré pracovní podmínky, nástup možný ihned
Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené
Mgr. Vít Šťastný, stastny.zsms@seznam.cz , tel.: 601 568 357
psycholog v SPC, celý úvazek
psycholog v SPC pro děti a žáky s PAS / tělesné postižení, příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení, nástup možný ihned
Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěvková organizace
Mgr. Pavel Čumpelík, email: gymfry@gymfry.cz
učitel/učitelka NJ - TV, možné i jiné varianty
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících
28. 08. 2023
Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Mgr. Jakub Ujka - ujka@znamesti.cz, 739 572 497
učitel(ka) II. stupně
Škola hledá vyučujícího některé z aprobací: anglický jazyk, český jazyk, matematika, informatika, tělesná výchova, zeměpis, dějepis, kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících,
Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - příspěvková organizace
Mgr. Petr Chvojka, skola@skolaraspenava.net, 737 525 323
Učitel(ka) 2. stupně ZŠ s aprobací český jazyk
Kvalifikační předpoklady podle zákona č. 563/2004 Sb o pedagogických pracovnících.
Speciálněpedagogické centrum logopedické a surdopedické v Liberci, odloučené pracoviště Česká Lípa
Mgr. Ivana Nováková, novakova@spcliberec.cz, 724 327 874
speciální pedagog logoped
Náplň práce: Speciálně pedagogická diagnostika dětí ve věku 3-cca 20 let s narušenou komunikační schopností, jejich zařazování do škol, ambulantní logopedická péče. Nastavování a kontrola podpůrných opatření, konzultace s rodiči i s pedagogickými pracovníky škol a školských zařízení.
Požadujeme: Ukončené magisterské vzdělání (SZZ logopedie). Plynulé ovládání češtiny, schopnost a chuť pracovat v týmu, zodpovědný a aktivní přístup. Výhodnou je znalost problematiky inkluze, práce s PC.  Řidičský průkaz sk. B je výhodou, nikoliv nutností.
Nabízíme: Dobře vybavená vlastní pracovna, výborný pracovní kolektiv. Podpora dalšího vzdělávání, 8 týdnů dovolené, 12 dní studijního volna, tabulkový plat ve školství (první rok 12. platová třída, po roce 13.). Čerpání prostředků z FKSP.
Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte na: novakova@spcliberec.cz, případně nás kontaktujte na telefonní číslo 724 327 874.

01. 09. 2023
Mgr. Jakub Ujka - ujka@zsnamesti.cz, 739 572 497
učitel (ka) I. stupně
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících.
13. 05. 2023
Gymnázium, Mimoň, Letná 263, příspěvková organizace
Mgr. Ivana Netušilová, ředitelka školy, e-mail: netusilova@gymi.cz, telefon: +420 602 873 960.
učitel/učitelka ČJ a ZSV (Jsme otevřeni jednání o různých variantách pracovního úvazku.)
Kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. - zákon o pedagogických pracovnících. Pracovní pozice je vhodná i pro studenty VŠ.
12. 05. 2023
ZŠ Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace
Mg. Zdeněk Kučera, ředitel školy, tel.: 778 440 391
učitel/ka F nebo Inf, částečný úvazek
11. 05. 2023
ZŠ a ZUŠ T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace
Mgr. Karel Kocourek, tel. 732 288 752, kocourek@skolahradek.cz
Učitel/ka pro I. stupeň
výuka na 1. stupni ZŠ, kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje