Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu
Garantováno OŠMTS
brain-2062057 640

Základní informace k vědomostním soutěžím, jejichž okresní a krajská kola budou ve školním roce 2023/2024 garantována a koordinována odborem školství, mládeže, tělovýchovy a sprtu Krajského úřadu Libereckého kraje. 

Aktuálně:

Olympiáda v českém jazyce  23. 11. 2023 bylo rozesláno na základní a střední školy Libereckého kraje zadání školního kola. V případě problému napište na email: eva.hodbodova@kraj-lbc.cz. (OČJ propozice 2023/2024)

Dějepisná olympiáda – 23. 11. 2023 bylo rozesláno na základní a střední školy Libereckého kraje zadání školního kola . V případě problému napište na email: eva.hodbodova@kraj-lbc.cz. (DěO propozice 2023_2024, požadavky na písemnou práci kategorie I (ZŠ), kategorie II (SŠ))

Chemická olympiáda (60. ročník) – 1. 12. 2023 se v prostorách Gymnázia a SOŠ pedagogické v Liberci uskuteční krajské kolo kategorie A. 

Soutěž v programování - propozice pro školní rok 2023/2024.

Matematická olympiáda – základní informace včetně zadání školních kol 73. ročníku jsou k dispozici na stránkách olympiády https://www.matematickaolympiada.cz/; https://www.matematickaolympiada.cz/mo-pro-zs/rocnik/73-rocnik), Termíny a propozice: pro základní školy - leták ZŠ, propozice ZŠ; pro střední školy - leták SŠpropozice SŠ.

Fyzikální olympiáda – základní informace http://fyzikalniolympiada.cz/terminy, https://fo.randovka.cz/. Zadání školních kol kategorií E,F,G jsou k dispozici na na fo.randovka.cz.

Chemická olympiáda (60. ročník) – aktuálně se zájemci mohou přihlásit (registrovat) do školního kola na stránkách olympiády - https://olympiada.vscht.cz/cs/

Biologická olympiáda – harmonogram postupových kol https://www.natur.cuni.cz/biologie/biologicka-olympiada/aktualni-rocnik. Zadání školních kol se připravuje.

Zeměpisná olympiáda – propozice naleznete v souboru ZO_propozice 2023_2024. V propozicích jsou veškeré podrobnosti a detaily pro letošní ročník. Pokud nenastane žádná mimořádná situace, bude se ZO letos konat opět prezenčním způsobem, tj. klasický model, kdy jsou školní kola organizována jednotlivými školami (s možností využití centrálního zadání – vyučující, kteří mají o toto zájem se musejí nejpozději do 30. listopadu 2023 zaregistrovat vyplněním následujícího formuláře: https://forms.gle/aeKrgcTLdEosNiDGA). Další informace k aktuálnímu ročníku na webu Zeměpisné olympiády). 

Soutěž v cizích jazycích – Propozice_SCJ_2023_2024. Které kategorie budou mít v našem kraji okresní a které jen krajské kolo bude školám včas oznámeno. Školní kola probíhají v režii příslušného pedagoga škol.

Středoškolská odborná činnost - Propozice SOČ 2023_2024

Zpět na výpis
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje