Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu

Liberec, 14. 5. 2022 – Organizace Czechitas chystá v Liberci jednodenní kurz MS Excel 1. Bude se konat v sobotu 14. 5. 2022 od 9:00 v libereckém podnikatelském inkubátoru Lipo.ink a je určen převážně pro ženy a dívky.

Logolink_pixelczechitas excel 14.5.2022

Na celodenním kurzu se účastnice naučí dovednosti s tabulkovým softwarem od úplných základů až po pokročilé funkce. Dozví se, jak mohou vizualizovat data (vytvářet grafy), provádět výpočty (i statistické) a spoustu dalšího včetně například používání klávesových zkratek, které ušetří pokročilejším uživatelům mnoho času. Excel zkrátka využije ve svém životě takřka každý a umět v něm rychle a efektivně pracovat se opravdu vyplatí.

Tabulkový program Microsoft Excel není nutné dlouho představovat. Každý se s ním alespoň někdy v životě setkal, když potřeboval vytvořit nějakou tabulku nebo jen uspořádat čísla a udělat z nich průměr nebo sumu. Excel ale není jen software pro jednoduché výpočty, je to robustní nástroj, který dokáže opravdové divy. Pokud ho umí uživatel dobře ovládat a ví, kam kliknout, ušetří mu spoustu času.

Více informací na https://www.czechitas.cz/kurzy/excel-1


Nezisková organizace Czechitas se zaměřuje na vzdělávání žen, mládeže a dětí v informačních technologiích. Od roku 2014 zrealizovala přes 1200 jednodenních workshopů a dlouhodobých kurzů s více než 30 000 účastnicemi bez ohledu na věk, předchozí vzdělání nebo pracovní zkušenost. Czechitas organizují workshopy na různých úrovních pokročilosti, letní tábory, rekvalifikační a večerní kurzy. Nově podporuje i rozvoj učitelských kompetencí. Czechitas inspirují, vzdělávají a uplatňují nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT. Od roku 2019 své aktivity pořádají i v Libereckém kraji. Více na www.czechitas.cz.

Zuzana Heferová, Vedoucí pobočky Czechitas Liberec, mobil: +420 776 677 610, e-mail: zuzana.heferova@czechitas.cz

Zpět na výpis
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje