Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu
Garantováno OŠMTS
Kapky

Logolink KAP LK II

Konference Technologie do škol se uskuteční ve středu 20. 4. 2022, letos mimořádně v budově Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné školy, Masarykova 3, Liberec. Od 9 do 15 hod Váš čeká program v aule a přilehlých prostorách.

Budeme se věnovat mnoha tématům souvisejícím s digitálními technologiemi a jejich využíváním ve výuce: aplikacemi, kyberbezpečností, robotikou, programováním a dalšími. Program ještě trochu ladíme, předpokládáme již jen mírné úpravy. Program-akt.2022Program-akt.2022

Stejně jako v minulých ročních není nutné účastnit se celého programu. Vítáme i návštěvníky, kteří přesně vědí, co je zajímá, a přijdou se podívat něj na vybrané příspěvky.

V předsálí konference bude instalována (letos skromnější) doprovodná výstava. I v rámci nových prostor se spolu s partnery pokusíme předvést maximum. Není tedy žádným prohřeškem opustit program v sále a navštívit místo toho stánky vystavujících partnerů nebo diskutovat v předsálí.

Součástí programu letos budou také workshopy v počítačové učebně s omezeným počtem účastníků. Můžete si tak vyzkoušet roli žáků na vlastní kůži a některá zařízení přímo v akci.

Konference Technologie do škol se pořádá v rámci projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje II (CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0019560).

Účast na akci je pro přihlášené zdarma, přihlašování je možné do 17. 4. 2022 prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

S doplňujícími otázkami můžete kontaktovat metodičku projektu KAP LK II Janu Štefkovou.
(e-mail: jana.stefkova@kraj-lbc.cz, tel: 485 226 402).

Zpět na výpis
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje