Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Více informací
Přeskočit k hlavnímu obsahu
Garantováno OŠMTS
IMG 4278

Opět po roce se uskuteční konference s doprovodnou výstavou Technologie do škol 2023.
Pátý ročník se bude konat ve středu 26. 4. 2023 na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnické a Vyšší odborné škole v Liberci.

logo

Od 9 do 15 hod proběhne program v aule a přilehlých prostorách. Srdečně zveme ředitele všech stupňů škol, koordinátory a metodiky ICT, další pedagogické i nepedagogické pracovníky se zájmem o ICT i odborně zaměřenou veřejnost. 

V rámci konference seznámí firmy, instituce a lektoři návštěvníky s novinkami v oblasti informačních technologií a jejich využití ve školách a vzdělávání. Kromě přednášek si účastníci vyzkouší práci s technologiemi i v rámci praktických workshopů. Zároveň bude dostatečný prostor pro setkávání a individuální diskuse v rámci doprovodné výstavy.

„Věříme, že po předchozích velmi úspěšných ročnících, si konference i letos najde své spokojené návštěvníky“, uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost. „Probírat se bude např. hojně diskutované téma umělé inteligence ve vzdělávání, možnosti virtuální reality, robotiky nebo kybernetická bezpečnost. Spektrum témat a přítomných firem bude široké, a tak si každý účastník jistě přijde na své,“ doplnil Jiří Čeřovský. Celý program včetně obsahu jednotlivých příspěvků je k dispozici zde.

Účast na akci je pro přihlášené zdarma, přihlašování je možné do
20. 4. 2023 prostřednictvím přihlašovacího formuláře. V případě dotazů kontaktujte Martinu Vojtěchovou (e-mail: martina.vojtechova@kraj-lbc.cz, tel: 485 226 402).

Konference Technologie do škol se koná v rámci projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje II (CZ.02.3.68/0.0/0.0/20_082/0019560).

Zpět na výpis
Bc. Květa Šírová

Administrátor portálu

  • Liberecký kraj
  • Krajský akční plán Libereckého kraje
  • Naplňování Krajského akčního plánu Libereckého kraje